Важливо

У бобринецькій школі зацькували першачка за відмову матері платити внески

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram
скріншот із відео

У Бобринці багатодітна мати скаржиться, що її 7-річного сина зацькували в школі. Нібито це розпочалося після батьківських зборів, на яких жінка заявила, що не має грошей на доброчинні внески. Тепер Антона діти весь час б`ють, а вчителі на це геть не звертають уваги.

Про це йдеться у сюжеті програми Вікна-новини на телеканалі СТБ, повідомляє Перша електронна газета.

Вікторія Мироненко – самотня мама 4-х дітей. Вона відмовилася платити побори в школі. І після того, твердить, із її сина почали знущатися.

Директорка школи та класна керівниця усі звинувачення відкидають. За їх словами, у школі ніхто грошей з батьків не збирає, а якщо і був якийсь збір коштів, то виключно з ініціативи батьківського комітету.

Через постійні цькування багатодітна мати планує перевести сина у інший клас, або навіть у іншу школу.

Подробиці дивіться у сюжеті.

Шкільні війни

Шкільні війниВона відмовилася платити побори в школі. І після того, твердить, із її сина почали знущатися. На Кіровоградщині багатодітна мати скаржиться, що її 7-річного сина зацькували в школі. Нібито це розпочалося після батьківських зборів, на яких жінка заявила, що не має грошей на доброчинні внески. Тепер Антона діти весь час б`ють, а вчителі на це геть не звертають уваги. #news

Опубліковано Вікна-новини 14 листопад 2017 р.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

2 коментаря до У бобринецькій школі зацькували першачка за відмову матері платити внески

  1. Знаю лично эту особу и ”эта проблема” только с ее слов в каждой школе где находятся ее дети…И информация не достоверная,так как она находится в гражданском браке,а не одинокая.Не однократно приходилось с ней иметь дело и постоянно какие-то выдумки и жалобы.

    • Одинокая не одинокая!Какая разница!?Люди у вас с головой всё впорядке?Она вообще имеет полное право пойти написать заявление!И Она будет права!сколько можно требовать деньги,если школа государственноя???Я бы таких учителей и деректоров сразу в дворники отправляла!Деньги,деньги,деньги!!!!Родители!Это бред,платить школе деньги,их финансируют!

Коментарі заборонені.