![](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2017/09/98b02c081b2b9e1ff53e362295132ef4_XL-678x381.jpg)
У зв`язку із проведенням ремонтних робіт на водопровідних мережах Кропивницького за адресою вул. Берегова, 7, сьогодні, 25 жовтня, водопостачання у мікрорайоні Стара Балашівка буде тимчасово припинене.
Про це прес-службі міськради повідомили у міськводоканалі Кропивницького.
Водопостачання на Старій Балашівці відновлять після ліквідації пориву. Точний час наразі невідомий.
Нагадаємо, завтра, 26 жовтня, з 9 ранку до 21 години вечора у зв’язку з ремонтними роботами також тимчасово припинять водопостачання мікрорайону “Радист”.