Важливо

У Кропивницькому директора лялькового театру та директора дитячої бібліотеки нагородили Грамотами Верховної Ради

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Директора академічного обласного театру ляльок та директора обласної бібліотеки для дітей ім. Т.Г.Шевченка за поданням народного депутата України Станіслава Березкіна нагородили Грамотами Верховної Ради.

Розпорядження Про нагородження за вагомий внесок у збагачення культурної спадщини українського народу, формування національних цінностей, сумлінну працю та високий професіоналізм підписав Голова ВРУ Андрій Парубій.

Сьогодні, 28 вересня, у святкові дні фестивалю “Вересневі самоцвіти” Грамоти Педьку Григорію Миколайовичу та Манжулі Таїсії Сергіївні вручив директор благодійного фонду Станіслава Березкіна “Добротвір” Геннадій Солдецький.

Нагадаємо, днями сімох членів Української спілки ветеранів Афганістану з Кіровоградщини за ініціативи народного депутата України Станіслава Березкіна нагородили Почесними грамотами Верховної Ради.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар