Незаконну парковку на вул. Великій Пермській готують до знесення 

Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram

Сьогодні зранку, 27 вересня, працівники підрядної організації ТОВ “ПФ” розпочали роботи з облаштування бордюрів на місці незаконної парковки по вул. Верхня Пермська 11/2. Її рік тому без жодних дозволів почав зводити місцевий підприємець В’ячеслав Волошаненко. 

Інформує кореспондент Першої електронної.

Готуючи вул. Велику Пермську до капремонту, підрядники почали демонтаж старих бордюрних плит і облаштування місць під нові бордюри. Проте, учора, 26 вересня, площу незаконної парковки оминули.

Сьогодні ж працівники повернулися до цієї ділянки і почали копати заглиблення під новий бордюр.

Оскільки цю заїздну кишеню почали будувати незаконно, а у тендерних умовах капремонту вул. Великої Пермської одним з видів робіт вказано облаштування тротуарів, очевидно, що парковки на цьому місці не буде.

Раніше радниця міського голови Євгенія Шустер зазначала, що під час капремонту вулиці цю парковку демонтують.


Нагадаємо, наприкінці жовтня 2016 року за адресою вул. Верхня Пермська 11/2, підприємець В’ячеслав Волошаненко почав будувати незаконну стоянку, бо у аптеки, власники якої орендують у нього приміщення, немає прибутків. Взяти дозволи на розміщення цього об’єкту в міськраді та погодження від поліції Волошаненко забув. Крім того, майбутня парковка, за планами ініціатора будівництва, має зайняти частину тротуару.

Патрульна поліція Кропивницького також підтвердила незаконність зведення парковки по вул. Великій Пермській 11/2 і пообіцяла притягнути до адмінвідповідальності ініціатора будівництва.

25.10.2016

Однак, після нетривалої паузи підприємець продовжив зведення незаконної парковки. Вже через півроку після початку встановлення незаконної заїздної кишені, у Кропивницькому міська влада згадала, що з цим об’єктом треба щось вирішувати.

А 16 серпня цього року міській владі та поліції знову довелося зупиняти будівництво незаконної парковки по вул. Великій Пермській.

 Дмитро Васильєв, Перша електронна газета

У міськраді не помітили незаконну парковку по Великій Пермській, яку будують майже рік

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

3 коментаря до Незаконну парковку на вул. Великій Пермській готують до знесення 

  1. Ці “бізнесмени з помийки” вже дістали все місто своими генделиками, парковками, рекламними спорудами, та огорожами, від яких і по місту вільно пішоходам пройти ніде. Та ще і на самому перехресті, затуляючи його огляд, та на автобусну зупинку, створюючи дорожню небезпеку. Тільки дебіли і можуть так зухвало нехтувати безпекою громадян задлшя власної примхи, поки та влада чеше потилиці.

  2. Краще б узаконили парковку, ніж зносили, машини як зупинялись так і будуть, тільки тепер вже на дорозі

    • Цілковите безглуздя “узаконювати” те, що є не тільки не законним, а ще і несе дорожню небезпеку. Треба штрафувати за незаконне паркування, від якого вже і вільного місця немає, от і все, а не “узаконювати” беззаконня. Там є багато вільного місця для паркування і на стоянці біля кафе “Селена”, зовсім поряд, всього в двадцяти кроках, і за перехрестям.

Коментарі заборонені.