Важливо

На “AgroExpo-2017” у Кропивницькому стронгмени встановили рекорд України

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Сьогодні, 21 вересня, на другий день Міжнародної агропромислової виставки “AgroExpo-2017” у Кропивницькому атлети Федерації стронгмену України встановили рекорд, протягнувши на майже 4 метри трактор із посівним комплексом загальною вагою 27 200 кг. Стронгмени встановлювали рекорд під пильним керівництвом відомого силача Василя Вірастюка

Про це повідомляє кореспондент Першої електронної газети.

Четверо стронгменів, стоячи на великих колесах, тягнули на канатах автопоїзд із технікою. Атлети змогли встановити рекорд України, протягнувши трактор на 3 метри 54 см за 1 хв 20 секунд.

Автопоїзд складався з трактору New Holland T8.410, який було агрегатовано посівним комплексом ALCOR 10,5 виробництва заводу “Ельворті”. Представники Книги Рекордів України підтвердили рекорд і нагородили спортсменів пам’ятними дипломами.

Стронгмен-шоу найсильніших атлетів України відбувалося під керівництвом володаря титулу «Найсильніша людина світу 2004» Василя Вірастюка.

Нагадаємо, учора, 20 вересня, у Кропивницькому на площі 100 тис. м² розгорнули найбільшу в Україні агропромислову виставку “AgroExpo-2017”. Продемонструвати новинки сільськогосподарської техніки у місто їхалися вітчизняні та світові виробники.

Сьогодні, 21 вересня, під час другого дня найбільшої в Україні агропромислової виставки “AgroExpo-2017” відкрився “Покровський ярмарок”.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар