Важливо

“Екостайл” не зміг відсудити 885 тис. грн у міськради Кропивницького

Господарський суд Кіровоградської області повністю відмовив у задоволенні позову ТОВ «Екостайл» щодо стягнення з виконавчого комітету міської ради Кропивницького 885,53 тисяч гривень компенсації різниці між встановленим розміром тарифів на послуги з вивезення твердих побутових відходів та економічно обґрунтованими витратами на виробництво цих послуг. Відповідне рішення розміщене у Єдиному державному реєстрі судових рішень.

Про це повідомляє Перша електронна з посиланням на Центр медіарозслідувань “Прозоро“.

Під час судового розгляду представники «Екостайлу» декілька разів змінювали свої позовні вимоги збільшуючи їх до 917 тисяч та навіть 1,06 мільйона гривень, однак остаточна сума компенсаційних втрат ними була визначена саме на рівні 885 тисяч.

Читайте також: Кропивницькі депутати відмовилися знижувати тарифи на послуги ЖЕО і на вивезення сміття

Згідно оприлюднених даних, на початку 2016-го року, за результатами проведеного конкурсу з визначення виконавця послуг на вивезення твердих побутових відходів з території Кропивницького, визначено переможцем ТОВ “Екостайл”, з яким Головним управлінням ЖКГ міської ради було укладено відповідну угоду. За умовами договору перевозити побутові відходи підприємство мало на міське сміттєзвалище, експлуатацією якого займається ТОВ “КАТП-1128”.

Читайте також: У Кропивницькому “Екостайл” погрожує припинити вивезення сміття

Враховуючи вище викладені договірні відносини та той факт, що у травні 2016-го року тариф на надання послуг ТОВ “КАТП-1128” по захороненню, знешкодженню та видаленню побутових відходів на звалищі було підвищено, ТОВ «Екостайл» звернувся до виконавчого комітету Кіровоградської міської ради з листом про встановлення нових тарифів на захоронення побутових відходів відповідно до проведених обрахунків.

Виконком у свою чергу вказав на недоведення до споживачів відповідної  інформації про можливу зміну тарифу, внаслідок чого відмовив підприємству у розгляді листа по суті.

Провівши всі необхідні підготовчі роботи ТОВ «Екостайл» повторно звернувся до виконкому і у листопаді таки отримав нові тарифи, що діють і до сьогодні. Тим не менш підприємство залишилось незадоволеним довготривалістю процесу прийняття рішення.

Читайте також: Чому Кропивницький завалений сміттям: про “відтягування” нових тарифів та бунт на “Екостайлі”

Суд, врахувавши усі наведені факти, та відсутність у виконкому обов’язку коригувати тарифи на вивезення відходів, у зв’язку зі змігною тарифів на захоронення цих відходів, відмовив “сміттярам” у задоволенні позову.

Подати апеляцію на дане рішення «сміттярі» мають змогу до 23-го вересня.

Нагадаємо, спочатку у своєму позові “Екостайл” вимагав стягнути 1,058 млн грн, потім 917 тис. 418 грн, а 6 вересня представник “сміттєвої” фірми Юрій Коренчук уточнив позовні вимоги – 885 тис. 533 грн 82 коп.

Через безвідповідальність “Екостайл” у Кропивницькому утворилась “сміттєва ялинка”

Гній став каменем спотикання у стосунках мешканців Масляниківки з підприємством “Екостайл”

Кропивницьке КП “Універсал 2005” занижувало свої показники на користь ТОВ “Екостайл”

Через неякісну роботу “Екостайлу” мешканці Новомиколаївки вимагають зниження тарифу на вивезення сміття

Поширити:

Залишити коментар:

коментар