Важливо

Як виглядала площа Героїв Майдану після Дня міста

Ольга Ткаченко
Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram

Післясвяткові світлини того, як виглядала після концерту до Дня міста площа Героїв Майдану у Кропивницькому, оприлюднила прес-служба міськради у Фейсбук.

Інформує Перша електронна.

Читайте також: Святкові вихідні у Кропивницькому: 11 ДТП, 17 бійок, 20 людей у лікарні

На території площі кропивничани залишили після своїх святкування пакети та пляшки, зокрема, скляні, які нібито мали не продавати в День міста. Окрім того, сміттєві урни у центрі були переповнені. Варто відзначити, неподалік площі стояли контейнери “Екостайл” спеціально для сміття. Проте, як видно зі світлин, багато гостей свята вирішили краще задекорувати площу “доказами свого відпочинку”, аніж викинути сміття у спеціально встановлені контейнери.

Читайте також: День міста у Кропивницькому: фоторепортаж із різних локацій

Фото прес-служби міськради.

  

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

3 коментаря до Як виглядала площа Героїв Майдану після Дня міста

  1. Бидлота…бикота. Кіровограда шкода. Народ у нас…не хочу ображати тварин, вони набагато нас кращі.(((

    • Я уверен что у Вас, скажем госпожа, есть животное, сотни раз видел как вы их выгуливаете где попало и даже на территории школы. Естественно не убирая после них.и как вас назвать?
      Во вторых надо было поставить большие контейнеры, а не эти мелкие мусорки. Праздник как ни как, люди тратят деньги покупая чтото, тем самым пополняя гос бютжет. Госпожа присмотритесь. Тех людей что вы обозволи, выкидывают мусор в мусорки (даже рядом, учитывая то что они переполнены), а не гадят где попало – как вы привыкли жить.

Коментарі заборонені.