Важливо

У Кропивницькому до Дня міста відзначать проректора ЦНТУ, депутата райради та працівника обленерго

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Сьогодні, 12 вересня, члени виконкому міської ради Кропивницького ухвалили рішення про нагородження трох кропивничан з нагоди 263-ї річниці заснування міста. Відзнаками виконавчого комітету “За заслуги” ІІ ступеня нагородять проректора ЦНТУ, депутата райради та працівника “Кіровоградобленерго”.

Про це повідомляє кореспондент Першої електронної газети із засідання виконкому.

Зокрема, відзнаками “За заслуги” ІІ ступеня нагородять проректора з наукової роботи Центральноукраїнського національного технічного університету, доктора економічних наук, професора Левченка Олександра Миколайовича; депутата Фортечної районної у місті Кропивницькому ради шостого та сьомого скликань Рацула Олександра Анатолійовича; майстра виробничої дільниці 1 групи Кіровоградського міського району електричних мереж приватного акціонерного товариства “Кіровоградобленерго” Щербину Ігоря Івановича.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар