Важливо

У “Кіровоградтепла” відсудили майже 9 млн грн заборгованості за оренду комунального майна

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Суд задовольнив позовні вимоги прокуратури Кіровоградської області та стягнув з дочірнього підприємства «Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА» 9 мільйонів гривень заборгованості за договором оренди цілісного майнового комплексу комунальної форми власності.

Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією прес-служби прокуратури Кіровоградської області.

Борг у сумі 8 млн 738 тис грн виник внаслідок неналежного виконання підприємством зобов’язань за договором оренди цілісного майнового комплексу комунальної форми власності з січня по вересень 2016 року.

Ненадходження цих коштів до Кіровоградського міського бюджету суттєво могло призвести до неможливості покриття видатків місцевого бюджету і як наслідок до необхідності державного забезпечення збалансування місцевого бюджету.

На даний час, позов прокуратури судом задоволено у повному обсязі. Рішення суду законної сили ще не набрало.

Нагадаємо, раніше рішенням Господарського суду Кіровоградської області ДП “Кіровоградтепло” ТОВ “ЦНТІ УНГА” замість півмільйонного боргу, яке підприємство мало заплатити компанії “Газ України”, тепер заплатить майже 6 млн грн.

“Кіровоградтепло” інвестує у модернізацію теплових мереж Кропивницького понад 6 млн грн

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*