Важливо

Кольоровий щебінь, яким учора прикрасили центральну площу, кропивничани заходилися викидати у фонтан

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Кольоровий декоративний щебінь, яким лише учора прикрасили площу Героїв Майдану у Кропивницькому, вже викидають у фонтан і топчаться по ньому. Сьогодні, 19 серпня, під час чистки фонтанів, працівники КП “Благоустрій” знайшли всередині кольорові камінці.

Про це повідомляється на сторінці міської ради Кропивницького у Фейсбуці.

“Працівники КП “Універсал” чистять міські фонтани і знаходять там багато цікавого. Наприклад, знаходять кольорові елементи кольорової доріжки, яку тільки вчора поклало КП “Благоустрій”. І вчора ж дітками нерадивих кропивничан цей кольоровий щебінь було викинуто до фонтанів”, -йдеться у повідомленні.

Крім того, як розповів керівник КП “Благоустрій” Віктор Луценко, є сліди, які свідчать, що по композиції зі щебню топталися ногами, унаслідок чого різнокольорові камінці змішалися.

Віктор Луценко запевнив, що працівники КП зараз відновлять композицію.

Сьогодні комунальники також закінчують вкладання щебню біля фонтану зі сторони вул. Чміленка і починають облаштовувати аналогічну композицію біля онтану зі сторони вул. Дворцової.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*