Важливо

Квиток на автобус із Кропивницького можна купити через Приват24

Мешканці Кіровоградщини можуть придбати автобусні квитки через “Приват24″онлайн у будь-якому напрямку з АС Кропивницького чи іншого міста України в Приват24.

Про це повідомляє Перша електронна з посиланням на прес-службу Приватбанку в Кіровоградській області.

Аби придбати квиток на автобус зовсім не потрібно їхати на автовокзал та вистоювати черги до кас. Легко, швидко та, головне, без проблем та клопотів можна не лише придбати квиток на потрібну дату та маршрут, але й обрати місце.

“Вже не один рік купую квитки на поїзд в Приват24, – розповідає кропивничанка Неля Бабій. – А тут зайшла у відділення і мені розповіли про можливість купувати квитки ще й на автобус. Ура, прощавай черги біля кас на автостанціях. Я часто катаюсь по області, постійно у відрядженнях, тому й знаю з власного досвіду, що таке придбати квиток у потрібному напрямку та на потрібну дату. Про можливість вибору місця там навіть не мріється. Це просто чудово, що можна купувати квитки онлайн”.

“Популярність придбання квитків на потяги, автобуси, літаки через сервіси ПриватБанку постійно зростає, – розповідає Наталія Кірєєва, керівник Направлення роздрібні продажі Кіровоградської філії ПриватБанку. – Адже стати щасливим власником проїздного білету можна не виходячи з дому і буквально в пару кліків. Меню Інтернет-банку Приват24 не змусить нікого ні хвилюватись, ні нервувати. Воно зрозуміле та доступне навіть немовляті. Якщо все ж  таки виникають проблеми, то онлайн-підтримка –  в допомогу кожному.  Окрім того, тільки в нашому банку покупці квитків можуть брати участь у різних акціях, які ми проводимо разом із MasterCard”.

З початку нинішнього року через сервіси продажу електронних квитків ПриватБанку жителі Кіровоградщини придбали більше 56 тис. квитків, що у 3 рази більше, ніж за такий же період минулого року.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар