Важливо

Олександрівська РДА здає в оренду державну землю за заниженою вартістю

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Знам’янська місцева прокуратура вимагає привести у відповідність до вимог податкового законодавства розмір орендної плати за користування сільськогосподарськими землями, що дасть змогу збільшити надходження до місцевого бюджету на 600 тис грн. Мова йде про орендну плату за трьома правочинами, укладеними між Олександрівською райдержадміністрацією та господарським товариством.

Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією прес-служби прокуратури Кіровоградської області.

Зокрема, керівником місцевої прокуратури до господарського суду області скеровано три позови про внесення змін до договорів оренди земельних ділянок державної форми власності в частині збільшення розміру орендної плати.

Мова йде про орендну плату за трьома правочинами, укладеними між Олександрівською райдержадміністрацією та господарським товариством. Загальна площа земельних ділянок складає 84 га.

Таким чином, надходження до відповідного місцевого бюджету протягом строку дії договорів збільшаться на загальну суму 619 тис грн.

На даний час позови перебувають у провадженні суду.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар