Важливо

За допомогою QR-коду кропивничани можуть миттєво оплачувати послуги найбільшого інтернет-провайдера в регіоні

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram
зображення: qrcode.tec-it.com

Майже 1000 кропивничан скористались QR-кодом, оплачуючи послуги найбільшого інтернет-провайдера в регіоні компанії “Шторм”.

Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією прес-служби ПриватБанку.

“Ми стали першими клієнтами ПриватБанку в області, які не довго вагаючись запровадили послугу миттєвої оплати, чітко розуміючи, що таким чином розширюємо можливості кожного нашого клієнта та надаємо альтернативу у виборі оплати, – розповідає Денис Ященко, комерційний директор компанії “Шторм”. – Оплачувати за інтернет наші клієнти можуть через QR-код ще з лютого нинішнього року. І ця послуга повністю виправдовує себе:зручністю, легкістю користування, унеможливненням помилок при сплаті. Якщо відверто, то послуга дійсно крута, в ногу з часом”.

Для здійснення будь-якої оплати за допомогою QR-коду достатньо завантажити на смартфон мобільний додаток Privat24. На головній панелі натискаємо кнопку з зображенням QR-коду та скануємо його з квитанції чи в Інтернеті.

Технологія «Платежі за QR-кодом» є відкритою національною платформою, що дозволяє безконтактно оплачувати будь-які комунальні платежі в будь-якій точці країни. ПриватБанк пропонує усім постачальникам послуг, комунальним підприємствам і фінансовим установам, які приймають комунальні платежі, користуватися можливостями технології «Платежі за QR-кодом» і готові надати всю інформацію для впровадження такої технології.

“Здійнення будь-яких оплат через QR-код має безліч переваг, – говорить Артем Чайка, керівник Бізнесу платежів та переказів Кіровоградської філії ПриватБанку. – По-перше, дійсно миттєво, без черг, комісій, заповнень квитанцій та можливих помилок. По-друге, її впровадження не потребує жодних додаткових інвестицій і витрат коштів”.

Технологія миттєвої оплати – через QR-код, впевнено знаходить прихильників на Кіровоградщині. Сьогодні жителі області мають змогу оплачувати за послуги обленерго, ОКВП “Дніпро-Кіровоград”, інтернет-провайдерів “Шторм” та “Імперіал”. Не відстають від прогресу і жителі області – власники квартир смт Смоліно теж можуть оплачувати квартплату миттєво і в безконтакному режимі.

ПриватБанк нагадує, що насолодитися можливістю оплатити за послуги інтернет-провайдерів через найсучаснішу технологію зчитування QR-коду мають змогу жителі міст Житомир, Чернівці, Херсон та Кривий Ріг.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

1 коментар до За допомогою QR-коду кропивничани можуть миттєво оплачувати послуги найбільшого інтернет-провайдера в регіоні

Коментарі заборонені.