У Кропивницькому вимагають декомунізувати міськраду

Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram

Сьогодні, 11 липня, в Єдиній системі електронних петицій з’явилося звернення з проханням перейменувати міськраду з Кіровоградської у Кропивницьку.

Звернення зареєстрував громадський активіст Дмитро Сінченко.

Текст подано без змін:

“Рік тому Постановою Верховної Ради України Про приведення назви міста Кіровоград Кіровоградської області у відповідність із вимогами Закону України “Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки” місто Кіровоград було переіменовано на Кропивницький.

У відповідності до згаданого рішення, всі офіційні назви відкоремлених підрозділів органів державної влади, органів місцевого самоврядування, засоби масової інформації, громадські організації та всі юридичні особи мали б замінити у своїх назвах слово “Кіровоград” на “Кропивницький”. Проте наша міська рада цілий рік порушує вимоги Закону, не переіменовуючи свою юридичну особу, Кіровоградську міську раду, на Кропивницьку міську раду, тим самим здійснюючи пропаганду символіки комуністичного тоталітарного режиму.

Назва “Кіровоград” та похідні від неї досі значаться у Статуті міста, Регламенті міської ради, положеннях, рішеннях, назвах її структурних підрозділів, комунальних підприємств тощо. Вимагаємо негайно привести назву органу місцевого самоврядування у відповідність до чинного законодавства.

Просимо мешканців міста Кропивницького проголосувати за цю електронну петицію”.

Автор: 

Дата початку збору підписів: 

До кінця збору підписів залишилось: 

Станом на 11 липня петицію підписали 0 осіб з 450 необхідних.

Підписати петицію можна тут.
Поширити:

Залишити коментар:

коментар