Важливо

Кропивницький: виконком визначився з комунальним майном, яке можна приватизувати, а яке – ні (СПИСОК)

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram
Засідання виконавчого комітету міськради

Сьогодні, 10 липня, члени виконкому міськради Кропивницького погодили два важливих питання щодо приватизації комунального майна – “Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності м. Кропивницького, які не підлягають приватизації” і “Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності м. Кропивницького, які підлягають приватизації”.

Зокрема, за пропозицією начальника управління комунальної власності Олега Колюки виконком затвердив список із 21 об’єкта, які не підлягають приватизації, і 15 об’єктів, які виставлять на аукціон, або нададуть можливість викупу нинішнім орендарям.

Перелік об’єктів комунальної власності м. Кропивницького, які не підлягають приватизації, дивіться у документі нижче.

Перелік об’єктів комунальної власності м. Кропивницького, які підлягають приватизації, можна побачити у документі нижче.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар