Важливо

Проект “Табір для особливих дітей “Джерельце надії” став переможцем конкурсу від ОДА

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Конкурсна комісія, створена для розгляду пропозицій та результатів моніторингу стану виконання програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для реалізації яких надається фінансова підтримка за рахунок коштів обласного бюджету визначилась із проектами-переможцями. Найбільше балів від членів комісії отримав проект “Літній реабілітаційний табір денного перебування для дітей з особливими потребами “Джерельце Надії” Обласної громадської організації матерів дітей-інвалідів та інвалідів “Серце матері”.

Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією Управління комунікацій з громадськістю Кіровоградської ОДА.

Члени конкурсної комісії, індивідуально оцінивши за встановленими критеріями кожен проект, визначили рейтинг програм згідно з кількістю балів:

І. Обласна громадська організація матерів дітей-інвалідів та інвалідів “Серце матері” з проектом “Літній реабілітаційний табір денного перебування для дітей з особливими потребами “Джерельце Надії” – 155 балів;

ІІ. Обласна громадська організація “Комітет сприяння розвитку інформаційного суспільства” з проектом “Активна громада” – 148 балів;

ІІІ. Благодійний фонд підтримки розвитку освіти та культури імені Григорія Сковороди з проектом “Сталий розвиток громадської активності людей “третього віку” через культурно-освітні ініціативи полікультурного розвитку Кіровоградщини” – 117 балів;

ІV. Громадська організація “Кіровоградське телевізійне інформаційне молодіжне об’єднання “Відкриті двері” з проектом “Здоровий спосіб життя очима молоді” – 80 балів;

V. Обласна організація Організації ветеранів України з проектом “Організація діяльності, співпраці і взаємодії організацій ветеранів України з місцевими органами влади і місцевого самоврядування в умовах децентралізації влади і реформування системи медико-соціального забезпечення населення” – 63 бали.

Проекти, які зайняли перші три позиції, будуть профінансовані на загальну суму – 86,25 тис.грн. (на 2017 рік в обласному бюджеті передбачено 90,0 тис.грн.)

Члени конкурсної комісії ухвалили рішення – вийти з клопотанням до голови обласної державної адміністрації щодо виділення додаткового фінансування з обласного бюджету у сумі 40,77 тис.грн. для реалізації двох проектів, які набрали найменшу кількість балів.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар