Важливо

У кропивницькому пологовому будинку урочисто вручили ювілейне 5-тисячне свідоцтво

Ольга Ткаченко
Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram

Сьогодні, 5 липня, у пологовому будинку №1 відбулося урочисте вручення свідоцтв про народження і довідок про місце реєстрації. Начальник обласного управління юстиції Вадим Гуцул особисто видав перші документи двом новонародженим дівчаткам – Кірі Майській та Діані Балашкевич. А хлопчику Дмитру Кульчицькому було вручене ювілейне 5-тисячне свідоцтво про народження.

Про це Першій електронній повідомили у прес-службі ГТУЮ у Кіровоградській області.

«Сервіс із видачі свідоцтв про народження діє на території Кіровоградщини з 29 грудня 2015 року. Проект був започаткований за ініціативи Міністерства юстиції України для полегшення життя громадян. Молодим батькам більше не потрібно витрачати час на довготривалі бюрократичні процедури, адже вони можуть довірити цю справу працівникам відділів державної реєстрації актів цивільного стану й отримати перші документи свого малюка безпосередньо на базі медичного закладу», – відзначив Вадим Гуцул.

Як свідчить практика, послуга з видачі перших документів дитини в пологовому будинку кожного місяця користується все більшою популярністю серед жителів Кіровоградщини. Відтак упродовж червня у медичних закладах Кіровоградської області було видано 309 свідоцтв про народження дитини, а також 97 довідок про місце реєстрації новонародженого.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар