Важливо

Де і коли відновлять водопостачання у Кропивницькому (ГРАФІК)

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

У Кропивницькому оприлюднили прогнозований графік відновлення водопостачання міста. Сьогодні, 4 липня, воду подаватимуть на різні райони у різний час, а завтра, 5 липня, усе місто матиме воду з 7.00 до 10.00.

Про це Першій електронній повідомила директор ВКГ ОКВП “Дніпро-Кіровоград” Валентина Давидчук.

Прогнозований графік відновлення водопостачання

  • Центр, Лелеківка – 21-00;
  • Ковалівка, Балка, вул. Полтавська – 22-00;
  • Новомиколаївка, Кущівка, Катранівка – 24-00;
  • Олексіївка, вул. Соборна – 21-00;
  • Нова Балашівка, Черемушки, вул. Бєляєва – 22-00;
  • Вул Волкова, Пацаєва, 101, 102, 73, 3 мікрорайони (багатоповерхівки по вул. Жадова, Попова, Пацаєва, Волкова, Героїв України, Юрія Коваленка, просп. Університетський) – 22-00;
  • Стара Балашівка – 23-00.

Користуватись водою можна буде до 1:00 5 липня. Від цього часу до 7:00 водопостачання знову вимкнуть.

А вже з 7:00 до 10:00 5 липня воду дадуть по всьому місту.

Нагадаємо, 1 липня ввечері у Кропивницькому, Світловодську, Олександрії та Знам’янці було припинено постачання водиВнаслідок крадіжки кутника з опори напругою 150 кВ у м. Світловодську впала електроопора, яка живить насосні станції 1 і 2 підйому водогону ” Дніпро-Кіровоград”.

Сьогодні, 4 липня, у Кропивницькому планується часткове підключення водопостачання. За словами директора ВКГ ОКВП “Дніпро-Кіровоград” Валентини Давидчук, вода почне з’являтися у низовинних частинах міста і на нижніх поверхах правобережжя.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар