Важливо

Електроопору, через падіння якої зникла вода у 4 містах, розпиляли не місяць тому – “Кіровоградобленерго”

опора, яка впала унаслідок крадіжки кутника / © сторінка речника ПАТ "Кіровоградобленерго" Сергія Богомільчука у соцмережі Facebook

У “Кіровоградобленерго” спростували інформацію про те, що опора біля Світловодська, падіння якої стало причиною припинення водопостачання у 4 містах області, була пошкоджена ще місяць тому. Півтора десятки кутників зрізали напередодні падіння опори, про що свідчать свіжі порізи без ознак корозії.

Про це у своєму Фейсбуці повідомив речник “Кіровоградобленерго” Сергій Богомільчук. Він також опублікував відповідні фото.

Інформацію про те, що деталі електроопори у Світловодську, через яку припинили водопостачання у Кропивницькому, Світловодську, Олександрії та Знам’янці, викрали ще місяць тому поширив начальник світловодської поліції Андрій Гулий.

“… орієнтовно, з місяць тому у глухій місцині поміж Павлівкою і Світловодськом поки що невідомі покидьки зрізали залізні кути, що надавали стійкості одній з опор лінії електропередач. Через що оця опора, не витримавши шквальних вітрів у суботу, 1 липня, звалилась, що призвело до знеструмлення міста і водогону “Дніпро-Кіровоград””, – подають цитату начальника світловодської поліції на сайті svetlovodsk.com.ua.

Речник “Кіровоградобленерго” Сергій Богомільчук припустив, що представник поліції просто помилився, що і стало причиною плутанини.

Він також наголосив, що півтора десятки кутників зрізали напередодні падіння опори, про що свідчать свіжі порізи без ознак корозії.

Нагадаємо, 1 липня ввечері у Кропивницькому, Світловодську, Олександрії та Знам’янці було припинено постачання водиВнаслідок крадіжки кутника з опори напругою 150 кВ у м. Світловодську впала електроопора, яка живить насосні станції 1 і 2 підйому водогону ” Дніпро-Кіровоград”.

Сьогодні, 4 липня, у Кропивницькому планується часткове підключення водопостачання. За словами директора ВКГ ОКВП “Дніпро-Кіровоград” Валентини Давидчук, вода почне з’являтися у низовинних частинах міста і на нижніх поверхах правобережжя.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

3 коментаря до Електроопору, через падіння якої зникла вода у 4 містах, розпиляли не місяць тому – “Кіровоградобленерго”

  1. А куда этот начальник світловодської поліції Андрій Гулий, смотрел, если месяц назад то почему не нашли воров и не заставили отремонтировать за свой счет.
    Хоть бы уже молчал. За такое вредительство нужно сажать надолго в том числе и начальник світловодської поліції Андрій Гулий, за халатность.

  2. Воду дадут…все еще пару дней поговорят об этом и тихо все забудут,как говорится концы в воду….вот пока воды нет—все и возмушаются….типа…

  3. Между прочим это терроризм оставить 4 города без воды! И где расследование? Где виновные мрази? Почему эти гниды на пункте приема принимают у ворюг все подряд? Хоть кресты с кладбища, хоть канализационные люки!! Давно пора запретить сдавать металл, глядишь и аварий поменьше будет!

Коментарі заборонені.