![19433459_1992784137624194_1418363864_n](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2017/07/19433459_1992784137624194_1418363864_n-678x381.jpg)
Завтра, 4 липня, в Олександрії відбудеться урочистий запуск оплати проїзду через QR-код.
Про це Першій електронній повідомили у прес-службі Кіровоградської філії ПриватБанку.
ПриватБанк вперше в регіоні повідомляє про запуск технології, яка дозволяє придбати і закомпостувати електронний квиток за допомогою мобільного додатку Приват24, відсканувавши лише QR-код зі спеціального стікера у транспорті.
Наголошуємо, що для впровадження цієї технології місту не потрібні жодні витрати на додаткове обладнання. ПриватБанк бере на себе витрати по виготовленню, розміщенню стікерів з QR-кодом та проведенні навчання контролерів. Крім того, користуватись такою технологією зможуть і клієнти-власники карток інших банків. Потрібно лише встановити Приват24 на смартфон і додати туди картку іншого банку.