Важливо

У Кропивницькому учасники антирейдерського мітингу встановили намет на площі Героїв Майдану

скріншот з онлайн-камер інтернет-провайдера "Шторм"

Громадські активісти, які брали участь у сьогоднішньому мітингу проти рейдерства у Кропивницькому, встановили намет на площі Героїв Майдану.

Як повідомив раніше керівник Самооборони Майдану у Кіровоградській області Микола Джоган, активісти оголошують безстрокову акцію протесту через бездіяльність обласної влади і свавілля силових структур області.

Приводом до сьогоднішнього масового мітингу стали події навколо ТОВ “Нива-2010” у Бережинці.
Нагадаємо, конфлікт навколо ТОВ “Нива-2010” триває вже декілька місяців. На територію підприємства приїхали нові власники з Дніпра і намагалися зайти до офісу, щоб приступити до управління фірмою. Вони заявили, що керівник ТОВ Микола Трибиненко сам продав їм більшу половину акцій фірми, а потім не допустив їх до приміщення.

Сам Трибиненко заявляє, що не продавав своє підприємство, а ці нові власники намагаються відібрати у нього бізнес рейдерським шляхом. На його захист стали місцеві мешканці.
23 травня, у Бережинці сталася стрілянина. На території сільгосппідприємства під час суперечки між місцевими та працівниками однієї з охоронних фірм пролунали постріли, внаслідок яких поранення дробом отримали троє громадян.

Після цього була ще одна спроба нових власників зайти на підприємство, але люди відбили атаку молодиків, які прибули на трьох мікроавтобусах. Тоді поліція затримала 31 нападника.

27 червня, конфлікт навколо сільгосппідприємства у Бережинці набрав нових обертів. Представників внутрішнього корпусу батальйону “Донбас”, які приїхали на заклик власника ТОВ “Нива-2010” Миколи Трибиненка брутально затримали бійці спецпідрозділу поліції та Нацгвардії, помістили у автобус і намагалися вивезти у невідомому напрямку.

Згодом, Мін’юст заблокував доступ до реєстру держреєстратору, який змінив дані про засновників ТОВ «Нива-2010», а прокуратура області почала розслідувати законність дій поліціїпід час затримання “Донбасу” у Бережинці..

Поширити:

Залишити коментар:

коментар