Важливо

Президент України відзначив державною нагородою міського голову Кропивницького

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram
фото: velychlviv.com

З нагоди Дня Конституції України Президент Петро Порошенко відзначив державними нагородами міського голову Кропивницького Андрія Райковича та генерального директора товариства «Друкмаш – центр» Людмилу Шубіну. Крім того, Президент присвоїв звання “Заслужений працівник овіти України” завідувачеві кафедри Центральноукраїнського національного технічного університету Миколі Мостіпану.

Про це йдеться в Указі глави держави №168/2017.

Згідно з Указом, за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм Андрія Райковича нагороджено орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня, а Людмилу Шубіну орденом княгині Ольги ІІ ступеня.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар