Важливо

Кропивницькі депутати відмовилися знижувати тарифи на послуги ЖЕО і на вивезення сміття

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Сьогодні, 27 червня, депутати міської ради відмовилися скасувати підвищення тарифів на послуги ЖЕО та на вивезення сміття, яке відбулося у березні 2017 року.

Скасувати рішення виконкому від 14.03.2017 року «Про коригування ТОВ «ЕКОСТАЙЛ» тарифів на послуги з вивезення побутових відходів, встановлених рішенням виконавчого комітету Кіровоградської міської ради від 08.11.2016 р. № 579» пропонував депутат міськради Михайло Демченко. Його пропозиція не знайшла підтримки у потрібної кількості депутатів.

Таку саму долю спіткала і пропозиція депутата Олександра Цертія Про скасування рішень виконавчого комітету міської ради від 28.03.2017 щодо встановлення нових тарифів на послуги ЖЕО з утримання будинків, гуртожитків та прибудинкових і прилеглих територій.

Нагадаємо, 14 березня 2017 року виконавчий комітет підвищив тарифи для населення з вивозу сміття, а 28 березня – тарифи на послуги ЖЕО.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар