Важливо

На Кіровоградщині пасажирів перевозять нетверезі водії на несправних переповнених машинах

Володимир Дедей
Пишу про те, що справді хвилює містян.
Контакт: Facebook

Із 22 травня до 23 червня на території області проводилися профілактичні заходи, спрямовані на попередження порушень Правил дорожнього руху водіями пасажирського транспорту. У рамках операції «Перевізник-2017» поліцейські виявили майже 50 порушень законодавства, допущених водіями.

Комплекс профілактичних заходів включав перевірку діяльності автогосподарств суб’єктів господарювання, які мають ліцензії на право надання послуг з перевезення пасажирів автобусами, щодо виконання ними вимог чинного законодавства, а також базових підприємств стосовно виконання ними договірних умов з пасажироперевізниками.

За час профілактичних заходів поліцейські Кіровоградщини виявили 49 порушень законодавства, допущених водіями автобусів, з яких:

  • керування транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння – 2;
  • перевезення пасажирів понад встановлену кількість – 8;
  • порушення правил зупинки і стоянки в місцях масових відправлень пасажирів – 2;
  • відхилення від маршруту руху – 16;
  • перевезення пасажирів в технічно-несправних транспортних засобах – 19 та інші.

Працівники поліції ще раз закликають водіїв відповідально ставитися до власної роботи, не наражати на небезпеку життя та здоров’я своїх пасажирів.

Відділ профілактики дорожньо-транспортного травматизму, аналізу та планування управління превентивної діяльності поліції Кіровоградської області

Поширити:

Залишити коментар:

коментар