Важливо

Представники китайських корпорацій оглянули Новокостянтинівську шахту на Кіровоградщині

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram
фото: chinadailyasia.com

22 червня на Кіровоградщині з робочим візитом перебували спеціалісти пекінських компаній “China National Nuclear Corporation”, “China Uranium Resources CO.Ltd” та “China Nuclear Energy Industry Corporacion”.

Про це повідомляє Перша електронна газета з посиланням на сайт ОДА.

Зокрема, учасники делегації відвідали Новокостянтинівське родовище ДП “СхідГЗК”, де ознайомилися із діяльністю шахти та можливостями інвестування у її розвиток.

Заступник голови ОДА Андрій Коломійцев разом із китайськими партнерами обговорили перспективи співробітництва у сфері видобутку урану.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що одна з найбільших корпорацій гірничої промисловості Китаю – «China National Nuclear Corporation» готова інвестувати 4 мільярда гривень у розбудову та розвиток Новокостянтинівського родовища.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар