Важливо

У Кропивницькому учасники бойових дій відстоюють свої права на землю

Сьогодні, 23 червня, під стінами будівлі Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області зібралися учасники АТО та воїни-афганці, які вимагають від керівництва установи видати їм законні земельні ділянки. Їх обурює, що у офіційних відписках їм повідомляють про відсутність вільної землі, а в цей час проводиться аукціон з оренди.

Про це повідомляє кореспондент Першої електронної.

“У нас повністю мирна акція. Ми просто вимагаємо дотримання наших законних прав на землю. Зараз кажуть, що вільної землі немає, а тільки ми дізналися, що проводиться аукціон з оренди. А коли підпишуть закон про можливість її продажу, то все розкупить влада і нам нічого не дістанеться. Хлопці на передовій захищають цю землю, а їм незаконно відмовляють в її отриманні”, – говорить один із мітингуючих.

До військових вийшов начальник ГУ Держгеокадастру у Кіровоградській області Ігор Зінченко і запевнив, що зараз буде створена комісія, яка надасть відповідь на кількість вільної землі. АТОвці підтримали цю ініціативу за умови, що у комісії будуть їхні представники, які нададуть список військовослужбовців, котрим потрібна земля. Наразі у будівлі проходить нарада посадовців із представниками мітингуючих.

“Нехай буде все прозоро. Ми знатимемо кількість вільної площі, надамо списки військових і той, хто на неї має право – її отримає”. – говорить Голова Української Спілки ветеранів Афганістану Віктор Остапчук, який також прийшов підтримати акцію.

Врешті-решт, Ігор Зінченко запропонував військовим прийти 29 червня на комісію в малу залу облдержадміністрації, де посадовці прозвітують про наявність вільних земель.

“Наступного тижня ми всі разом зберемося і надамо звітність про землі, які виділяються учасникам АТО. Окрім того, підготуйте всі документи і списки осіб, яким з тих чи інших причин відмовили у наданні ділянки. На комісії відбудеться розгляд питань по кожній окремій особі”, – звернувся до АТОвців Ігор Зінченко.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

1 коментар до У Кропивницькому учасники бойових дій відстоюють свої права на землю

  1. Как раз на том самом аукционе Кузьменковский УкрАгроКом по дешевке забрал 220 га.Они и инсценировали этот митинг,а бюджет села вместо возможного поступления 1,5 млн грн получит лишь 400 тыс.Спасибо блокировщикам,что не допустили других участников торгов!Титушня!!!

Коментарі заборонені.