Важливо

Як у Кропивницькому просувається ремонт прибудинкових територій

ремонт прибудинкової території по вул. Євгена Тельнова, 3, корп. 2/фото ГУ ЖКГ

Ремонтні бригади дорожників у Кропивницькому працюють одночасно на 18 прибудинкових територіях. Про це повідомив начальник головного управління житлово-комунального господарства Віктор Кухаренко під час прес-конференції у міській раді, пишуть на сайті КМР.

Сьогодні комунальну техніку можна побачити у дворах будинків по вулицях Євгена Тельнова, 3, корп. 2, Соборна, 9, Лінія 10, буд. 46,47, Хабаровська, 5, корп. 1, Хабаровська, 7, Євгена Тельнова, 14/22, Євгена Тельнова, 8, корп. 1, Гагаріна, 3-а, Юрія Коваленка, 5, корп. 1, Юрія Коваленка, 25/19, корп. 1, Велика Перспективна, 32/11, Героїв України, 34, 36, Євгена Тельнова, 12, Євгена Тельнова, 13, Родникова, 77, корп. 2 та у внутрішньоквартальних проїздах від вулиці Космонавта Попова до вулиці Космонавта Попова, 20, корп. 1 та від вулиці Юрія Липи до вулиці Ціолковського.

Віктор Кухаренко відзначив, що у 2017 році Програмою утримання, благоустрою та розвитку житлово-комунального господарства міста Кропивницького передбачається здійснити капітальний ремонт 49 прибудинкових територій. Для цього у міському бюджеті передбачено 13,662 мільйонів гривень.

“На десяти об’єктах роботи вже виконані на 100%, – підкреслив начальник головного управління ЖКГ. – Це двори за адресами: вул. Академіка Тамма, вул. Героїв України, вул. Соборна, 3, вул. Архангельська, 46/91, вул. Архітектора Паученка, 68- а, вул. Кременчуцька, 5. вул. Волкова, 9, корп. 1, вул. Юрія Липи, 4, вул. Пляжна, 2, 3, вул. Євгена Тельнова, 6, корп. 1”.

За інформацією Віктора Кухаренка, проектними організаціями виконано ПКД на 48 об’єктів. Зважаючи на здорожчання вартості робіт і матеріалів, для повного виконання запланованих робіт з капітального ремонті внутрішньодворових доріг необхідне додаткове фінансування у сумі 16,4 мільйона гривень.

Читайте також:

Як просувається поточний та капітальний ремонт доріг у Кропивницькому

Поширити:

Залишити коментар:

коментар