Важливо

У Кропивницькому з асенізаторної машини зливали фекалії у річку

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram
автомобіль з якого зливали фекалії/скріншот з відео

У Кропивницькому небайдужі громадяни зловили чоловіка, який з асанізаторної машини зливав фекалії у річку.

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написав начальник спецінспекції міськради Кропивницького Андрій Максюта.

За його словами, водій цієї машини викачав фекалії у житловому масиві на Лелеківці і вилив їх у річку під містом Кропивницький.

“Ми неодноразово піднімали це питання, але цей випадок вже підвів риску. Є інформація, що ці асанізаторні машини зливають нечистоти у люки на Лісопарковій, у річки, посадки та біля цвинтарів.Це бізнесмени, які працюють на території нашого міста, і дуже “люблять” його”, – розповів заступник міського голови Олександр Мосін сьогодні, 19 червня, під час наради з питань ЖКГ.

Він наголосив на необхідності створення програми та алгоритму стосунків із підприємствами, які вивозять фекалії з приватного сектору. На думку Олександра Мосіна, потрібно підготувати усі необхідні документи та програму і оголосити новий конкурс на право вивезення нечистот з міста. Це необхідно для жорсткішого контролю за виконанням цих робіт.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар