Важливо

Купу шприців з голками нарешті вивезли з житлового мікрорайону у Кропивницькому

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram
фото Світлани Дубини

Сьогодні, 16 червня, через три дні після того, як у Кропивницькому в житловому мікрорайоні виявили купу використаних шприців та крапельниць, небезпечні відходи нарешті прибрали.

Про це у своєму Фейсбуці повідомив начальник спецінспекції міськради Кропивницького Андрій Максюта, який і виявив тоді цей факт.

“Небезпечні медичні відходи нарешті прибрали і утилізують! Особисто тримав це питання на контролі. Дякую за роботу екологічній інспекції Кіровоградської області і особисто заступнику начальника цієї установи Сисак Ю.О. Утилізацію проведе ліцензоване підприємство “ЕКО-ВДМ”. Безкоштовно. За це їм окрема подяка”, – написав він.

Нагадаємо, 13 червня, Андрій Максюта, під час огляду території, виявив посеред житлового мікрорайону по вул. Енергетиків купу використаних шприців та крапельниць з голками.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар