Важливо

У Кропивницькому триває ремонт дорожнього покриття на 5 об’єктах

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Після серйозної розмови з міським головою і ретельного аналізу стану ремонту доріг у Кропивницькому, спеціалісти головного управління житлово-комунального господарства активніше взялися асфальтування дорожнього покриття. Наразі ремонт триває на 5 об’єктах.

Про це повідомляє Перша електронна з посиланням на офіційний сайт КМР.

Учора бригади ремонтників виконували капітальний ремонт внутрішньо дворових доріг за адресами: вулиця Тельнова 6, Тельнова 3 корпус 2, вулиця Соборна, 9. По вулиці Смоленчука (колишня Пролетарська) почали встановлення бортового каменю.

Дорожня техніка працює і на вулиці Барболіна: тут спеціалісти здійснюють підготовчі роботи під укладання вирівнюючого шару.

Нагадаємо, цього року у Кропивницькому планують витратити 61 млн 700 тис. грн на ремонт доріг. Це буде капітальний ремонт доріг на 12 об’єктах на загальну суму 36 млн 300 тис. грн. та поточний ремонт орієнтовно 70-ти об’єктів на суму 25 млн 400 тис. грн.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар