Важливо

Чотири родини військових з Кіровоградщини отримають кошти на придбання житла

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram
фото: spec-kor.com.ua

Державну субвенцію передбачену Кіровоградщині на виплату грошової компенсації для отримання жилих приміщень для сімей загиблих осіб та поранених учасників АТО, отримають чотири родини військових з  Кіровоградщини. Грошовою компенсацією буде забезпечено двох учасників антитерористичної операції з міст Олександрія та Кропивницький, а також двох членів сімей загиблих учасників цієї операції з Петрівського району.

Про це повідомляє Перша електронна з посиланням на сайт облради.

Нинішнього року Кіровоградщина на зазначені цілі отримає 2,203 мільйона гривень родинам військових, що розподілені між областями розпорядженням Кабінету Міністрів України.

Кошти отримають родини загиблих учасників АТО або ж військові, які втратили функціональні можливості нижніх кінцівок, інвалідність яких настала внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, одержаних під час безпосередньої участі в антитерористичній операції.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар