Важливо

У Кропивницькому визначили лауреатів обласної премії у галузі архітектури імені Якова Паученка

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

У вівторок, 13 червня, відбулося засідання конкурсної комісії обласної премії у галузі архітектури, геральдики та вексилології і декоративно-прикладного мистецтва імені Якова Паученка. Під час засідання члени конкурсної комісії шляхом таємного голосування обрали лауреатів премії за 2016 рік.

Про це ровідомляє Перша електронна з посиланням на офіційний сайт облради.

Лауреатами обласної премії у галузі архітектури, геральдики та вексилології і декоративно-прикладного мистецтва імені Якова Паученка стали:

  • У номінації “Архітектура” – ДРОФА Ірина Олексіївна, за будівництво православного храму і благоустрій парку імені Крючкова;
  • У номінації “Декоративно-прикладне мистецтво” – КУЛІНІЧ Лариса Олександрівна, за творчі доробки в галузі художньої керамики та впровадження традиційних технік гончарства в сучасне декоративно-прикладне мистецтво;

У номінації “Геральдика та вексилологія” – премія не присуджується, у зв’язку з відсутністю робіт.

Нагородження лауреатів відбудеться під час урочистостей до Дня архітектури України.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар