Важливо

Голова облради запросив посла Канади відвідати Кіровоградщину

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram
Олександр Чорноіваненко і Роман Ващук

У рамках відкриття «Першого кооперативного елеватора» на Дніпропетровщині голова обласної ради Олександр Чорноіваненко провів зустріч з Послом Канади в Україні Романом Ващуком. Для покращення співпраці регіону з Урядом Канади, голова облради запросив посла відвідати Кіровоградщину.

Про це повідомляє Перша електронна з посиланням на сайт обласної ради.

Олександр Чорноіваненко розповів послу про економіку та інфраструктуру Кіровоградської області. Він зазначив, що Кіровоградщина є аграрним регіоном, одним із найбільш родючими грунтами в Україні.

Олександр Анатолійович відмітив і багатства родовищ, де видобувають понад двох десятків видів корисних копалин та наголосив, що окрім осучаснення і розвитку діючих родовищ в області планується відкриття нових.

Головною перевагою області Олександр Чорноіваненко відзначив надзвичайно працьовитих людей.

Для більш широкого ознайомлення з Кіровоградщиною голова обласної ради Олександр Чорноіваненко запросив Романа Ващука відвідати область. Візит посла покращить співпрацю регіону з Урядом Канади, що спонукатиме до залучення інвестицій міжнародних партнерів у розвиток економіки.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар