Важливо

У Кропивницькому тимчасово перекриють рух транспорту за дитячою обллікарнею

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram
фото: procherk.info

Завтра, 2 червня, у Кропивницькому перекриють рух транспорту по вулиці Гоголя на відрізку від вулиці Одеської до вулиці Петропавлівської. Таким чином, на два дні проїзди навколо дитячої обласної лікарні будуть перекриті, адже з 19 квітня вже перекрито рух перед обласною лікарнею по вул. Преображенській.

Як повідомляє прес-служба міської ради, рух вулицею Гоголя перекриють у зв’язку із необхідністю проведення аварійно-ремонтних робіт, а саме підключення водопостачання до об’єкта “Кіровоградська обласна дитяча лікарня”.

Проїзд вулицею Гоголя на відрізку від вулиці Одеської до вулиці Петропавлівської буде закритий із 8 години 2 червня по 4 червня.

Рух транспорту буде відрегульовано дорожніми знаками.

Нагадаємо, раніше вул. Гоголя зробили двосторонньою, щоб урегулювати рух транспорту через перекриття вул. Преображенської.

Читайте також:

У Кропивницькому перекрили вул. Преображенську: правила дорожнього руху за новими знаками

Перекриття вул. Преображенської у Кропивницькому: водії масово порушують ПДР

Поширити:

Залишити коментар:

коментар