Важливо

Військовим Кіровоградщини надали понад 5 тисяч земельних ділянок

Від часу запровадження ініціативи Урядом на сьогодні у Кіровоградській області учасники АТО вже завершили процес оформлення у власність 5196 земельних ділянок.

Про це Першій електронній повідомили у прес-службі ГУ Держгеокадастру у Кіровоградській області.

Проекти землеустрою затверджені на ділянки загальною площею понад 9,6 тис. гектарів. Найбільшу кількість земельних ділянок військовим надали у Новомиргородському (718 – площею 1,4 тис. га), Кіровоградському (617 – площею понад 1 тис. га), Олександрійському (312 – площею 616,1 га), Знам’янському (301 – площею 554,3 га), Новоукраїнському (290 – площею 557,8 га) районах.

Загалом в області учасники АТО та члени родин загиблих військовослужбовців отримали 9249 дозволів на розроблення проектів землеустрою для відведення землі. Після завершення процедури оформлення земельних ділянок військові отримають у власність землі загальною площею понад 17,2 тис. гектарів.
Найбільшу кількість дозволів на розроблення земельної документації отримали учасники АТО у Кіровоградському (1059), Новомиргородському (965), Знам’янському (777), Олександрівському (670), Олександрійському (633) районах області.

Довідково:

Надання у власність земельних ділянок учасникам АТО здійснюється у порядку визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що такий громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення та надав документ, який посвідчує його участь в АТО.

На сайті Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області розміщена покрокова схема дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки, а також перелік зарезервованих земельних ділянок для учасників антитерористичної операції. Роз’яснення складено з урахуванням запитів, які найчастіше надходять до земельного відомства.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар