У які райони Кропивницького їздитимуть закуплені великогабаритні автобуси

© space-team.com

Як вже писала Перша електронна, у понеділок 15 травня кропивничани дізнаються, які автобуси перевозитимуть їх на пасажирських маршрутах міста. Ці нові транспортні засоби планують задіяти для перевезення містян у віддалені райони Кропивницького на 6 маршрутах.

Зокрема, за Програмою розвитку міського пасажирського транспорту, автобуси будуть запроваджені на наступні маршрути:

  • № 104-а «Критий ринок – площа Богдана Хмельницького» (через Телецентр) – 2 одиниці;
  • № 111-б «Стара Балашівка – Райцентр – Стара Балашівка» – 3 одиниці;
  • № 116 «Арнаутово – вул. Єгорова» – 2 одиниці;
  • № 118 «Велика Балка – Центральний ринок» – 2 одиниці;
  • № 103 «вул. Урицького – вул. Кільцева» – 2 одиниці;
  • № 274 «сел. Нове – площа Богдана Хмельницького» – 5 одиниць.

Інші 4 транспортні засоби будуть знаходитися у резерві, відповідно до вимог чинного автотранспортного законодавства, у разі виходу з ладу автобусів, що обслуговуватимуть вищевказані маршрути.

У п’ятницю, 12 травня, на виїзному засіданні постійної комісії міської ради з питань промисловості, транспорту, зв’язку, торгівлі, сфери послуг, захисту прав споживачів на КП “Електротранс” журналістам продемонстрували схему курсування відновлених маршрутів.

Напрямки курсування нових автобусів вказані на карті помаранчевим кольором,існуючі тролейбусні маршрути – салатовим. Для перегляду схеми у більшому розмірі, клікніть її клавішою мишки

для перегляду схеми у більшому розмірі, клікніть її клавішою мишки

Нагадаємо, на початку квітня кропивницьке комунальне підприємство “Електротранс” оголосило тендерну заявку на закупівлю 20 нових великогабаритних автобусів. Як зазначено у заявці на сайті електронних закупівель “ProZorro”, очікувана вартість придбання складає 70 млн грн.

12 травня, остаточно визначились двоє претендентів на заявку кропивницького комунального підприємства «Електротранс» про закупівлю 20 нових великогабаритних автобусів і дата проведення аукціону.

Як ми вже повідомляли, спочатку отримати право участі у тендері на продаж 20 нових автобусів у Кропивницький, очікувана вартість яких складає 70 млн грн, зголосились три фірми – ТОВ «Торговий Дім «ЛІТАН» з Дніпра та столичні ТОВ «УкрЄвроМАЗ» і ТОВ «Науково-технічне підприємство СТГ Інженерінг». Перші два пропонують продати у Кропивницький білоруські автобуси МАЗ, а третій – український ЛАЗ.

Проте, з протоколу розгляду пропозицій, які 4 травня опубілкували на сторінці закупівлі на сайті ProZorro, стало відомо, що тендерний комітет відхилив пропозицію ТОВ «Науково-технічне підприємство СТГ Інженерінг» через невідповідність документації кваліфікаційним критеріям, установленим ЗУ «Про публічні закупівлі». У документації підприємства, яке займається продажем українських автобусів ЛАЗ 5252, нібито були відсутні докази про підтвердження виконання аналогічних договорів.

Але вже 9 травня ТОВ «Науково-технічне підприємство СТГ Інженерінг» подало скаргу на рішення тендерного комітету. У своїй скарзі представники фірми стверджують, що відхилення замовником їх пропозиції є безпідставним і помилковим, обґрунтованим лише на припущеннях. У коментарях до своєї скарги представники ТОВ «Науково-технічне підприємство СТГ Інженерінг» також зазначали, що через вихідні в Україні вони не змогли вчасно провести оплату свого звернення, яка передбачена вимогами Закону.

Антимонопольний комітет України 3 дні розглядав скаргу ТОВ «Науково-технічне підприємство СТГ Інженерінг» і учора ввечері, 12 травня, опублікував відповідь на неї. Скаргу відхилили саме через відсутність документу про здійснення оплати за подання скарги.

Відтак, змагатися за право продати на аукціоні 20 автобусів у Кропивницький будуть лише дві фірми – ТОВ «Торговий Дім «ЛІТАН» з Дніпра та столична ТОВ «УкрЄвроМАЗ». Їх тендерний комітет відразу допустив до торгів.

Визначення переможця відбудеться у понеділок 15 травня о 14:45.

Влада Кропивницького просить у Європейського банку майже 300 млн грн на оновлення тролейбусних систем

Поширити:

Залишити коментар:

коментар