Важливо

Кропивницьким засудженим безкоштовно оформлюють ID-паспорти

У «Кропивницькій виправній колонії (№6)» ведеться активна робота по оформленню  ID-паспортів для засуджених.

Днями відбулася зустріч виконуючого обов’язки заступника начальника установи із соціально-виховної та психологічної роботи Кропивницької виправної колонії (№ 6) майора внутрішньої служби Валерія Видибури та старшого інспектора з підготовки засуджених до звільнення старшого лейтенанта внутрішньої служби Тетяни Твердохліб із завідувачем Подільського РС УДМС України Ольгою Люненко. В рамках робочої зустрічі обговорювалися питання щодо оформлення паспорта громадянина України згідно нового зразку (ID-карта) та, відповідно, ідентифікаційних кодів.

В державній установі «Кропивницька виправна колонія (№6)» відділом ВСПС та Подільським РС у м. Кропивницькому УДМС України постійно проводиться робота щодо оформлення паспортів громадянина України по втраті та по встановленню особи, вклеюванню фотокартки по досягненню віку. З початку 2017 року до адміністрації державної установи звернулися 42 засуджених з заявами для оформлення паспорта громадянина України. 25 засуджених звернулися з вклейкою фотокартки по досягненню 25 та 45- річного віку. На даний момент 20 засуджених отримали паспорт України старого зразку, двадцяти засудженим вклеєні фотокартки по досягненню граничного віку та відновлено 28 ідентифікаційних кодів через втрату.

На даний час вже надано документи для оформлення нових паспортів (ID карта) для засуджених, які відбувають покарання у виправній колонії.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар