Важливо

За місяць на Кіровоградщині зареєстрували 322 шлюби

Ольга Ткаченко
Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram
Ілюстрація

У квітні 322 пари в Кіровоградській області офіційно зареєстрували свої стосунки.

Про це Першій електронній повідомила заступник начальника Управління держреєстрації Раїса Дайдакулова.

Згiднo oфiцiйних дaних, упродовж останнього місяця побралося 644 особи. Відтак найбільша кількість зареєстрованих шлюбів була зафіксована у Кіровоградському районі (174 пари). Натомість у Олександрійському районі відділами ДРАЦС було складено 55 актових записів про одруження, а у Світловодському – 29.

Окрім цього, загалом у квітні за взаємною згодою розірвали стосунки 58 пар, а за рішенням суду – 237 пар. Найбільше розлучень зареєстровано у Кропивницькому (66 випадків), Олександрії (62 випадки) і Знам’янці (48 випадків). У Голованівському районі розлучилося 12 пар, у Маловисківському та Новоукраїнському районі – по 10 пар.

Варто відзначити, що традиційно, згiднo стaттi 32 Сiмейнoгo кoдексу Укрaїни, шлюб реєструвався пiсля спливу oднoгo мiсяця вiд дня пoдaння oсoбaми зaяви прo реєстрaцiю шлюбу. У рaзi вaгiтнoстi нaреченoї, нaрoдження нею дитини, a тaкoж якщo є безпoсередня зaгрoзa для життя нaреченoї aбo нaреченoгo, шлюб укладали в день пoдaння вiдпoвiднoї зaяви. Однак, сьогодні можна не витрачати час на таке тривале очікування. За наявності відповідного бажання наречені можуть одружитися всього лише за одну добу. Із моменту запуску сервісу у Кропивницькому послугою скористалося 36 закоханих.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар