Важливо

На Кіровоградщині поліція охорони забезпечуватиме порядок під час складання ЗНО

На Кіровоградщині підтримувати правопорядок під час складання ЗНО та охороняти матеріали ЗНО буде поліція охорони.

Про це під час наради в Кіровоградській ОДА розповів директор Одеського регіонального центру оцінювання якості освіти Анатолій Анісімов.

“Я підписав договір з поліцією охорони. Вони будуть забезпечувати правопорядок під час складання ЗНО і охороняти матеріали ЗНО”, – повідомив він.

За словами Анатолія Анісімова, працівники поліції охорони перевірять пункти складання ЗНО напередодні дня складання і почнуть чергування з моменту приймання під охорону матеріалів ЗНО, які прибудуть на пункт з Одеського регіонального центру оцінювання якості освіти.

Безпосередньо у день складання ЗНО працівники поліції охорони чергуватимуть у приміщенні пункту складання. Крім того, вони охоронятимуть матеріали ЗНО під час їх відправки.

Представник ГУ Нацполіції Кіровоградщини запевнив, що поліція охорони і патрульна поліція готові до виконання своїх обов’язків і забезпечать охорону порядку під час складання ЗНО.

Крім правоохоронців на кожному пункті складання ЗНО також чергуватимуть медики.

Безпосередньо у пункті проведення ЗНО поліція охорони перевірятиме учасників металошукачем.

Нагадаємо, що для здачі ЗНО на Кіровоградщині зареєструвалися 5712 учасників. Із них 4656 осіб – випускники 2017 року, 1056 – випускники минулих років. Найбільше пунктів тестування у Кропивницькому – 16. На Кіровоградщині запустять 30 пунктів тестування ЗНО.

ЗНО на Кіровоградщині: майже 6 тисяч абітурієнтів, 30 пунктів тестування, 41 громадський спостерігач

Поширити:

Залишити коментар:

коментар