Важливо

Бійці КОРДу з Кіровоградщини успішно пройшли курс спеціальної підготовки

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram
© zbroya.info

Сьогодні, 28 квітня, на базі навчального Центру підготовки працівників особливого призначення Нацполіції України бійці Управління корпусу оперативно-раптової дії поліції області  (КОРД) отримали сертифікати про успішне проходження курсу спеціальної підготовки.

Про це на своєму Фейсбуці повідомив очільник поліції області Сергій Кондрашенко.

“В урочистій обстановці сертифікати нашим поліцейським вручили особисто секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов та Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков. Для спецпризначенців дуже хвилююча мить.
Цього ж дня вони повертаються до Кропивницького, аби приступити до виконання службових завдань. У кожному я особисто впевнений, адже за їх плечима – досвід участі в спецопераціях із затримання озброєних злочинців і служба в АТО”, – написав головний поліцейський області.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар