Важливо

Рух у центрі Кропивницького заблоковано: активісти вимагають зупинити “розмноження” МАФів

Володимир Дедей
Пишу про те, що справді хвилює містян.
Контакт: Facebook

Сьогодні, 28 квітня, у відповідь на мітинг проти діяльності АТБ, близько півсотні кропивничан, які мешкають на вулицях Попова та Пацаєва, перекрили вулицю Велику Перспективну у центрі Кропивницького. Вони вимагають “звільнити” місто від стихійної торгівлі та великої кількості МАФів, в тому числі й на вулиці Попова, де МАФ почали будувати на парковці біля “АТБ”.

Про це повідомляє кореспондент Першої електронної з місця подій.

“Це вже наша друга акція протесту. Перша відбувалася вчора біля “АТБ” на Попова, але нас не почули з першого разу, тому ми вирішили діяти кардинально – перекрити центральну вулицю. Ми не підемо, поки місцева влада не прибере МАФи з вулиць Кропивницького. Андрій Райкович повинен пояснить причини наростання кіосків. Нам хочеться жити в нормальному місті та вільно ходити по вулицям,а не перечіпатися через палатки. Вулиця буде перекрита доти, поки пообіцяють виправити ситуацію”, – розповіла одна з мітингарів Світлана.

Мітингарі пообіцяли закінчити акцію протесту, якщо їм дадуть обіцянку прибрати надмірну кількість кіосків із вулиць міста. Наразі рух транспорту у центрі міста заблокований. Активісти не пропускають навіть регулярні тролейбуси та маршрутки.

Нагадаємо, зараз на площі перед міськрадою проходить мітинг, на якому містяни погрожують блокувати роботу “АТБ”, якщо їх будуть “ганяти”.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

4 коментаря до Рух у центрі Кропивницького заблоковано: активісти вимагають зупинити “розмноження” МАФів

  1. Та вже дійсно треба мати державницьку волю та совість перед місцянами, ти припиняти цю вседозволеність. З цими МАФами вже перетворили місто на який задвірок “шанхаю”, не пройти, не продихнути, що спотворює і саму архітектуру міста, бо за кожним з них стоїть якась посадова особа з місцевих чиновників, що годуються з цього безкарного неподобства.

  2. Весь замес из-за того нелепого киоска на парковке АТБ на Попова!!! Демонтировать его и все вопросы отпадут сами собой.. ну и ликбез провести тому горе-предпринимателю, который его туда всунул: торгуя чем он собрался отбивать клиентов у АТБ??? не паленой ли водочкой???

  3. ” А над д1тьми козацькими
    Поганц1 панують.”
    Т.Г.Шевченко

  4. Справа навіть не в тому, кто кому там цим нібито робить конкуренцію, чи самстрій МАФів, чи АТБ, чи ще хтось, а в тому безкарному безладі, з яким чиновники надають дозволи на казнащо, за власну від цього вигоду.

Коментарі заборонені.