Важливо

У Кропивницькому відбудеться мистецько-екологічний фестиваль (АНОНС)

Володимир Дедей
Пишу про те, що справді хвилює містян.
Контакт: Facebook
Ілюстрація: YouTube

29 квітня, о 14:00 в рамках наймасштабнішої щорічної екологічної акції “Зробимо Україну чистою разом!” у Дендропарку відбудеться обласний етап мистецько-екологічного фестивалю «ЧИСТОFEST», що проводиться за ініціативи громадської організації “Let’s do it, Ukraine”.

Глядачів очікує яскрава концертна програма, низка найрізноманітніших майстер-класів, виставка творчих, корисних, а головне екологічних виробів.

Під час заходу виступлять такі місцеві групи, як “EFIR”, “The Sound Age /TSA”, “Між Хвиль”, сольні виконавці та інші творчі колективи.

Його метою є розкриття існуючих екологічних проблем України через мистецтво, поширення культури дбайливого ставлення до сміття та ідеї вторинного використання твердих побутових відходів, а також створення особливої середи для обміну досвідом і спілкування однодумців, небайдужих до екологічного майбутнього рідної землі.

Під час фестивалю будуть підведені підсумки наймасштабнішого щорічного прибирання “Зробимо Україну чистою разом!”.

* Громадська організація «Let’s do it, Ukraine!» (LDU) – ініціатор та головний організатор акції «Зробимо Україну чистою разом!» яка є частиною всесвітнього руху «Let’s Do It! World», що об’єднує понад 14 мільйонів людей в 112 країнах, які щорічно в обраний день виходять на прибирання у своїй країні, щоб піклуватися про екологію нашої планети.

**Акція «Зробимо Україну чистою разом!» не підтримує жодної політичної партії та є некомерційним соціальним проектом, який проводиться винятково на громадських засадах. Акція вже стала найбільшим соціальним проектом України.

***ГО «Let’s do it, Ukraine!» ПЕРЕМОЖЦІ НАЦІОНАЛЬНОГО КОНКУРСУ «БЛАГОДІЙНА УКРАЇНА – 2015» в номінації «Благодійник – неурядова організація».

Контактна особа:
Обласний координатор ГО «Let’s do it, Ukraine» – Євгенія Ткаченко +38(095) 31 85 129, +38(097) 001 25 07

Поширити:

Залишити коментар:

коментар