Важливо

У дворі житлового будинку на вул. Вокзальній зупинили скандальне будівництво офісу

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram
двір по вул. Вокзальна, 27 де збирались будувати офісне приміщення

Забудовнику, який намагався минулого літа звести офісне приміщення у дворі житлового будинку у Кропивницькому, скасували дозволи, які давали йому право там будувати.

Таке рішення сьогодні, 25 квітня, ухвалив виконавчий комітет міської ради Кропивницького.

У червні 2016 року у дворі житлового будинку на розі вулиці Вокзальної та пров. Училищного почали огороджувати територію для будівництва. Тоді місцеві мешканці почали бити на сполох і викликали на місце поліцію, представників управління архітектури та пресу.

Як виявилося, ця земельна ділянка орендована ще у 2006 році, потім ФОП Віталій Рябоконь взяв її в суборенду, отримав у березні 2016 р. містобудівні умови і збирався зводити офісне приміщення.

Але у вересні 2016 року депутат міськради Ігор Голофаєв звернувся із запитом до своїх колег стосовно вирішення цього конфлікту. Цей депзапит було підтримано і на його основі сьогодні, 25 квітня, на розсуд членів виконкому винесли проект рішення про скасування містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки по вул. Вокзальній, 27.

Члени виконкому одноголосно підтримали це рішення.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар