Важливо

Через півроку у Кропивницькому згадали, що треба обстежити незаконну парковку по Великій Пермській

Через півроку після початку встановлення незаконної заїздної кишені по вул. Великій Пермській 11/2 у Кропивницькому міська влада згадала, що з цим об’єктом треба щось вирішувати.

Сьогодні, 24 квітня, під час наради з питань ЖКГ заступник міського голови Олександр Мосін розпорядився обстежити місце, де підприємець незаконно почав зводити майданчик для парковки авто.

“Опрацюйте це питання і дайте інформацію, щоб ми могли відреагувати. Якщо відбувається якийсь благоустрій, на проїжджій частині практично, повинні бути відповідні дозволи і управління архітектури повинно знати про це”, – наголосив Олександр Мосін.

Нагадаємо, наприкінці жовтня за адресою вул. Велика Пермська 11/2, підприємець В’ячеслав Волошаненко почав будувати незаконну стоянку, бо у аптеки, власники якої орендують у нього приміщення, немає прибутків. Взяти дозволи на розміщення цього об’єкту в міськраді та погодження від поліції Волошаненко забув. Крім того, майбутня парковка, за планами ініціатора будівництва, має зайняти частину тротуару.

P61023-121650

Після резонансу в ЗМІ, візиту міських чиновників, поліції та спецінспекції, будівництво там згорнули, але згодом на об’єкт знову вийшли робітники і почали зварювальні роботи. Патрульна поліція Кропивницького підтвердила незаконність зведення парковки по вул. Великій Пермській 11/2 і пообіцяла притягнути до адмінвідповідальності ініціатора будівництва.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

4 коментаря до Через півроку у Кропивницькому згадали, що треба обстежити незаконну парковку по Великій Пермській

 1. Правильно, давайте наложим максимальный штраф и будем дальше гнобить Волошаненко! Как можно без спроса и за свои деньги пытаться сделать лучше для водителей! Пусть машины просто стоят на проезжей части. Это ведь намного безопаснее, чем в “кармане”! А по поводу получения разрешений – попробуйте их получить!!!

  • Ми декілька разів перевіряли цю інформацію) І більше повірили офіційним даним, ніж світлофору.

   Велика Пермська вулиця — вулиця в Подільському районі Кропивницького, пролягає від Великої Перспективної вулиці до вулиці 40-річчя Перемоги.
   У XIX ст. вулиця стала називатися Великою Пермською, а з приходом радянської влади її перейменовували на вулицю Яна Томпа на честь естонського комуніста Яана Томпа, який брав участь у встановленні влади рад у нашому місті. З 1897 по 1941 роки на частині вулиці (до пивзаводу) існувала трамвайна лінія.

   У 1992 році вулицю Яна Томпа перейменовано на Верхню Пермську. Сучасна уточнена назва — з 2003 року.
   Велика Пермська вулиця є пам’яткою архітектури і містобудування.

   Сучасна назва – то є саме Велика Пермська. Якраз цю назву було повернуто у 2003.

 2. Якщо в нашому місті кожен задля власних забаганок буде робити собі свої парковки, то від міста нічого і не залишиться. І так вже через ці парковки біля самих будівель не залишилося безпечних тротуарів для мешканців. До речі саме ця так звана “парковка” взагалі є порушенням безпеки руху, бо врізана майже на самому перехресті з усіма порушеннями норм дорожньої безпеки і вже є перешкодою до безпечного огляду перехрестя. А відносно назви самої вулиці, то взагалі виникає здивування повернення її назви до часів загарбницької імперії, бо яке відношення зараз має той російський пермський полк до міста Кропивницький, з тією далекою Пермью.

Коментарі заборонені.