Важливо

Платники Кіровоградщини за три місяці 2017 року направили майже 50 млн грн на підтримку української армії

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

У січні-березні поточного року до державного бюджету платники Кіровоградської області перерахували 48,9 млн грн військового збору. Виконання прогнозного показника становить 106%.

Про це повідомляють у ГУ ДФС у Кіровоградській області.

Перерахована сума військового збору зросла порівняно з аналогічним періодом минулого року на 12,2млн.грн, або на 33,4%. Зокрема, за березень цього року надходження військового збору склали 18млн.грн., що на 4,9млн.грн. більше надходжень березня 2016 року. Виконання прогнозного показника у березні становить 106,7%.
Нагадаємо, що військовий збір запроваджено з серпня 2014 року, його ставка складає 1,5% від об’єкта оподаткування. Платниками військового збору є фізичні особи – резиденти та нерезиденти, які отримують доходи в Україні. Відповідальними за нарахування військового збору до бюджету є роботодавці, що нараховують доходи у вигляді заробітної плати на користь платника податків.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар