Важливо

Олександрійська міськрада звинувачує начальника управління освіти ОДА у підробці документів, а чиновник називає це наклепом і помстою

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Олександрійська міськрада звинувачує начальника управління освіти Кіровоградської  ОДА Володимира Таборанського у підробці документів, а чиновник називає це наклепом і помстою міського голови Степана Цапюка за його діяльність.

10 квітня на офіційному сайті Олександрійської міськради з’явилося повідомлення під назвою “Суд порушив кримінальну справу проти посадовця”. У ньому йшлося про те, що за заявою Олександрійської міської ради Ленінський районний суд м.Кропивницького порушив кримінальну справу по факту підробки офіційних документів посадовими особами Кіровоградської обласної державної адміністрації за ознаками службової підробки.

“Приводом стали документи, отримані 15 лютого 2017 року із Кіровоградської ОДА з особистого прийому начальника управління освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації В. Таборанського, у яких містилися заяви від неіснуючих осіб, що їх було виявлено в ході перевірки Олександрійською міською радою”, – йдеться у публікації.

Володимир Таборанський, якого Олександрійська міськрада звинуватила у підробці документів, називає ці дії наклепом і помстою у його адресу:

“Мер міста Олександрія звинувачує мене особисто у підробці документів. Я хочу запевнити вас і всю громадськість у тому, що такої підробки не було.Люди, які зверталися до управління, вони були у мене в кабінеті на особистому прийомі. Є свідки цього, є записи відповідні, є відповіді цим людям. Всі факти, які були ними названі, вони підтвердилися, тому я готовий і в поліції, і, якщо необхідно, в судовому порядку доводити свою правоту.
Я вважаю, що зазначена інформація є наклепом на мою адресу. Вона пов’язана з тим, що за дорученням голови ОДА я очолював комісію, яка перевіряла питання теплопостачання навчальних закладів міста Олександрія. Наслідки роботи цієї комісії продовжуються, і зараз можна говорити про те, що будуть і судові тяжби. Є порушення чинного законодавства з боку відділу освіти Олександрійської міськради, з боку підприємства, яке надає послуги, з боку навчальних закладів, і з боку міськвиконкому. Враховуючи, що на сьогодні дана перевірка має свої результати, я вважаю, що це помста в мою адресу”.

Володимир Таборанський запевнив, що є багато запитань щодо ліцензій підприємства, яке постачає тепло у навчальні заклади Олександрії, до сировини, яку воно використовує, а також до формування тарифів. За його словами, тариф для навчальних закладів в Олександрії є завищеним.

Хоч чиновник і називає ці заяви олександрійської влади наклепом, подавати через це до суду не збираєтся. Володимир Таборанський вважає, що компетентні органи, які розглядають наразі заяву від Олександрійської міськради, розберуться в усьому і доведуть його правоту.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

1 коментар до Олександрійська міськрада звинувачує начальника управління освіти ОДА у підробці документів, а чиновник називає це наклепом і помстою

  1. Пан Цапюк в очередной раз борется за свое кресло в судах за счет местной александрийской громады и благополучно эти суды проигрывает !!!

Коментарі заборонені.