Важливо

60-річний олександрієць пробіг 100 км

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

8 квітня в Одесі один із засновників олександрійського спортклубу “Спарта-17” 60-річний Олександр Жосан зробив справді “спартанський” вчинок, подолавши дистанцію 100 км  за 13 годин 52 хвилини.

Про це пише Моя Олександрія з посиланням на AlSport.

Олександр і ще один любитель екстремального бігу Ігор Гайдук виступили у складі олександрійської команди СК “Спарта-17” у забігу до Дня звільнення Одеси і за сумою результатів посіли друге командне місце. В особистому заліку Жосан завоював третє місце.

Протягом дистанції Олександр і його товариш майже не зупинялися, чоловіки підбадьорювали один одного вигуками “Вперед, Спарта!” і “Спартанці не здаються!” Переодягалися, харчувалися – на ходу або з нетривалими зупинками.

Багато хто здивувався, коли побачили олександрійців на фініші, та ще з таким результатом. Часто ті, хто біжить таку тривалу дистанцію вперше, або не добігають або проходять з набагато більшим часом.

Подолати дистанцію в 100 км Жосан мріяв останні десять років.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар