![аварія ЧАЕС](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2017/04/likvidatsija-avarii-na-chaes_rect_7c3b57e3491f6a32616ef3139c97b15e-678x381.jpg)
Сьогодні, 11 квітня, члени виконкому міської ради Кропивницького ухвалили рішення про надання грошової допомоги ліквідаторам наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та вдовам (вдівцям) померлих ліквідаторів наслідків аварії.
Усього у зв’язку з 31-ми роковинами Чорнобильської трагедії грошову допомогу у розмірі 1 тис. грн отримають 17 ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС та 206 вдов (вдівців) ліквідаторів.
Міському бюджету це обійдеться у 223 тис. грн.