Важливо

Для Бобринецького ПТУ придбають нову техніку

трактор ХТЗ-3512 для прибирання вулиць міста

Кіровоградській області цього року виділено субвенцію з Державного бюджету на модернізацію та оновлення матеріально-технічної бази професійно-технічних навчальних закладів у розмірі 19 мільйонів 860 тисяч гривень. На ці кошти буде придбано обладнання та техніку для створення на базі ПТУ № 32 у Бобринці навчально-практичного центру з професії “Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва”.

Про це йдеться на сайті Кіровоградської ОДА.

На це звернув увагу під час щопонеділкової апаратної наради голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко.

“Учні цього закладу матимуть можливість навчатися і отримувати відповідну освіту вже не на старій радянській техніці, що залишилася в наших ПТУ, а на сучасній, яку сьогодні використовують у сільському господарстві України”, – підкреслив Сергій Кузьменко.

Голова облдержадміністрації звернув увагу на те, що питання придбання відповідної техніки необхідно опрацювати з керівництвом училища, використовуючи досвід сільгоспвиробників.

“Треба залучити також місцеву громаду, органи місцевого самоврядування, щоб процедура закупівлі відбулася максимально прозоро, – зазначив голова облдержадміністрації. – Найважливіше, щоб ми придбали сучасну техніку, за допомогою якої діти отримуватимуть сучасну освіту – професію тракториста-машиніста сільськогосподарського виробництва, яка сьогодні дуже затребувана на Кіровоградщині”.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар