Важливо

Тренер київського “Динамо” хотів покинути клуб після поразки в Кропивницькому

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram
Сергій Ребров / фото 1927.kiev.ua

Тренер київського “Динамо” Сергій Ребров хотів покинути клуб після поразки 2:0 від кропивницької “Зірки”.

Про це пише tribuna.com.

Президент «Динамо» Ігор Суркіс розповів про розмову з Сергієм Ребровим після матчу із «Зіркою» (0:2).

«Головне – якщо буде прогрес, і ми побачимо, що команда прогресує в тій ситуації, в якій опинилося« Динамо» і весь український футбол, Ребров, природно, залишиться і буде працювати. Звичайно, якщо у нього буде таке бажання, ще треба запитати у нього.
Я йому запропонував влітку продовжити контракт. Він сказав: давайте я допрацюю сезон, і сядемо за стіл переговорів. У мене немає проблем з Ребровим. Якщо він захоче, ми підпишемо з ним новий контракт. Я за те, щоб він залишався і продовжував працювати.
Відкрию таємницю. Ребров після поразки в Кропивницькому виявив бажання піти. Мені коштувало чимало зусиль і нервів, щоб він залишився і продовжував працювати.
Він мені подзвонив і сказав, що йому соромно, що такий відрив «Динамо» від «Шахтаря». І якщо ми його відпустимо, то він піде. Я йому сказав продовжувати працювати і виконувати свій контракт і що вірю в нього », – сказав Суркіс.

Як “Зірка” перервала 21-річну безвиграшну серію проти “Динамо”

Поширити:

Залишити коментар:

коментар